"Gdzie w tej kaczej rz.. Żywcu można zrobić wystawę?" - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Heloł ludziska , mam pytanko. Gdzie w tej kaczej rz...i "Żywiec" mógłbym zrobić wystawę prac”?

Kalberosart

Z takim pytaniem zwrócił się niedawno na portalu społecznościowym do bardziej zorientowanych w temacie ekspozycji na terenie Żywca Mateusz  Michalski, 30 – letni grafik, działający też pod pseudonimem Kalberos. No właśnie, gdzie w Żywcu można promować młodą twórczośc artystyczną? Padły przeróżne odpowiedzi i sugestie: Kawiarnia Cadillac, domy kultury - w tym i Klub Śrubka, pojawiło się też szybkie zaproszenie do Kina Janosik.
Pewnym magnesem lub sugestią mogła być załączona do zapytania grafika (w poniższej galerii).  Jak nam powiedział Mateusz Michalski:
- Pojawiło się parę propozycji, jedna nawet z Wrocławia, muszę zadecydować i wybrać prace na wystawę. Parę lat temu miałem wystawę w Klubie Śrubka. Czym się zajmuję w swojej grafice? Fantazy, science-fiction. Większość ludzi myśli, ze grafika cyfrowa jest łatwiejsza od tradycyjnej. Dlatego też być może nie jest to łatwy temat na Żywiec. Nie każdy wie, że zaczyna się od ołówka, farb. Dopiero później siada się do tabletu. Obrazy olejne nie są przydatne w branży gier, filmów itd. Dlatego nie ukrywam, że Wrocław daje mi większe możliwości dotarcia do  grona miłośników moich prac i grafiki jako takiej – stwierdził Michalski (Kalberos).

Propozycje miejsc to rzeczywiście te, które wymienione zostały w komentarzu do pytania. A może wy posiadacie wiedzę lub pomysły, gdzie z takim tematem można się w Żywcu udać, by był to ruch skuteczny?

Prace Mateusza Michalskiego można zobaczyć w galerii u dołu, ale też też w internecie, pod poniższymi linkami:
https://kalberos.blogspot.com/

https://www.behance.net/user/?username=kalberosart

https://www.artstation.com/kalberos

Udostępnij

22
+16
6

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę