"Piątka" wciąż bez dodatkowego parkingu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rozpoczął się kolejny rok szkolny. Nowy dla uczniów i rodziców, jednak – szczególnie dla tych drugich – przywrócił niektóre stare bolączki.

szkoła copy copy

 Od lat brak dodatkowych miejsc do zaparkowania przed Szkołą Podstawową nr 5 jest istotnym problemem, na który natrafiają rodzice, przywożący dzieci do tej szkoły. Tematem zainteresowaliśmy się jeszcze przed wakacjami, otrzymując wówczas odpowiedź z żywieckiego Urzędu Miasta, z którą można się zapoznać TUTAJ. Z przyszłym parkingiem wiązała się też pewna kontrowersja. Nie wszystkim przypada do gustu tego rodzaju kolejny krok w betonowaniu miasta.
Rodzice przywożący dziś dzieci, pierwszy raz w rozpoczętym roku szkolnym, ponownie zetknęli się ze starym problemem. Na jakim obecnie jest etapie, zapytaliśmy burmistrza Antoniego Szlagora na dzisiejszej konferencji prasowej:
- To jest sprawa dopiero zrobienia projektu, dalsza perspektywa, nie da się zrobić wszystkiego naraz.
Może więc na kolejny nowy rok szkolny?

Udostępnij

1
-2
3
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę