O smogu w Muzeum Śląskim dla samorządowców - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Muzeum Śląskie w Katowicach zaprasza pracowników jednostek samorządu terytorialnego i gminnych straży na warsztaty edukacyjne dotyczące uchwały antysmogowej. Pierwsze spotkanie odbyło się dziś, następne zaplanowane jest na jutro. 

smoke-1706010 960 720

W programie warsztatów rozmowy o rozpoznawaniu paliw węglowych, pomiarze wilgotności drewna, rodzajach kotłów węglowych, przeglądach kominiarskich oraz  o piecach, kominkach i elektrofiltrach. Początek zajęć o godzinie 9.00. Trwać będą do 15.50.

Organizatorzy proszą chętnych do wzięcia udziału w warsztatach o wcześniejsze zgłoszenia pod nr tel. 32 77 40 709 lub 32 77 40 705. Zgłaszać można się też drogą elektroniczną na adres powietrze@slaskie.pl.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę