Brodka o seksie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Śmiałe przedsięwzięcie uruchamia niebawem modelka Anja Rubik. Wśród jego uczestników znajdzie się pochodząca z Twardorzeczki Monika Brodka.

 Startujący od 28 października projekt sexed.pl (#sexedpl) ukierunkowany będzie na edukację seksualną wśród młodzieży. Według Anji Rubik w szkole jest ona niedostateczna, a ogólnie sex jako taki pozostaje tematem tabu. Goście projektu będą więc rozmawiać o takich między innymi sprawach, jak: masturbacja, świadoma zgoda na zbliżenia fizyczne czy rozmowa z dzieckiem na te tematy. Według modelki nie każdy rodzić jest w stanie przeprowadzić taką rozmowę. W inicjatywę zangażowało się i pomagało w niej wiele osób, między innymi facebookowa grupa Dziewuchy Dziewuchom.

Od 28 października, codziennie rano na profilu facebook modelki, ma się ukazywać krótki filmik z rozmową z jednym z bohaterów. Będzie ich piętnaście. Wśród gości znajdzie się też Monika Brodka. Kto jeszcze? Wiele znanych nazwisk: Mateusz Banasiuk, Robert Biedroń, Magda Cielecka, Sebastian Fabijański, Marta Frej, Roma Gąsiorowska, Mary Komasa, Mafashion, Dorota Masłowska, Anja Rubik, Maciej Stuhr i Małgorzata Szumowska. 

Jednocześnie Anja Rubik zapowiada, że ten ruch to jej reakcja na przemilczanie ważnych tematów życia społecznego i nie jest początkiem ewentualnej kampanii wyborczej. Nie zamierza kandydować do parlamentu. To zapewne nawiązanie do tego, że Rubik niejednokrotnie angażowała się w akcje i kampanie o charakterze uznawanym za polityczny.

Udostępnij

11
+10
1
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę