Oficjalne otwarcie Przedszkola w Zabłociu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W piątek 10 listopada odbędzie się uroczyste otwarcie nowo wybudowanego Przedszkola nr 1. przy ul. Kazimierza Tetmajera 77 w Żywcu.

Przedszkole Gowin

Część oficjalna uroczystości rozpocznie się o godzinie 15:00 w siedzibie Klubu „Papiernik” przy ul. Ks. Prałata St. Słonki 31 w Żywcu, gdzie po przywitaniu wszystkich gości będzie można obejrzeć program artystyczny oraz zostanie zaprezentowany pokaz multimedialny.
O godzinie 16:30 zaproszeni goście udadzą się do nowego obiektu Przedszkola nr 1., gdzie nastąpi przecięcie wstęgi oraz poświęcenie obiektu. Będzie możliwość zwiedzenia budynku przedszkola oraz pamiątkowy wpis do Kroniki.

Udostępnij

3
+1
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę