Telefonicznie sprawdź tożasmość - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mogą zapukać do Waszych drzwi w dniach od 2 do 20 stycznia 2018 r. Potem jeszcze w kolejnych miesiącach. Każdy z nich ma legitymację służbową.

gus

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że na terenie całego kraju zostanie przeprowadzone badanie reprezentacyjne dotyczące uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach. Celem badania jest zebranie danych o krajowych i zagranicznych wyjazdach członków gospodarstw domowych w IV kwartale 2017 r. Badanie dostarczy kompleksowej wiedzy o skali uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach, rodzajach wykorzystywanych usług turystycznych, poziomie wydatków związanych z podróżami.

Urząd Statystyczny w Katowicach informuje również, że w każdym miesiącu 2018 roku będzie prowadził następujące badania reprezentacyjne stałe: 

- "Badanie aktywności ekonomicznej ludności”,

- "Badanie budżetów gospodarstw domowych",

- "Badanie kondycji gospodarstw domowych".

Badania będą przeprowadzali ankieterzy statystyki publicznej – pracownicy Urzędu Statystycznego w Katowicach. Każdy ankieter posiada legitymacje służbową oraz upoważnienie do przeprowadzenia badań ankietowych.

Tożsamość ankietera na terenie województwa śląskiego można potwierdzić telefonicznie pod numerem telefonu 32/779-12-91 lub 695-255-244.

Kontakt:

Śląski Ośrodek Badań Regionalnych

InformatoriumKCE@stat.gov.pl

tel. +48 32 77 91 233; 32 77 91 234

faks +48 32 77 91 300; 32 25 85 155

 

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę