Psie odchody - strzeże się, kto może - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Po swoim psie trzeba i wypada posprzątać. Akcja uświadamiania o tym przybiera coraz bardziej osobliwe formy i opatrywana jest wyszukanymi hasłami.

Problem odchodów pozzostałych po naszych braciach mniejszych widoczny jest głównie na terenie osiedli, ale coraz częściej dotyka i centrum miasta.  "Kupa nie gryzie. Posprzątaj po swoim psie" - to wywieszka przed znajdującym się na żywieckim Rynku ogródkiem Piwiarni Żywieckiej. Czy właśnie tam problem z tego typu zanieczyszczeniami był jakoś szczególnie odczuwalny?

-Dmuchamy na zimne. Nie chcemy, aby przydarzył się taki fakt, że któremuś z naszych gości przyklei się coś niepożądanego do podeszwy. To takie nasze działanie profilaktyczne - poinformowała nas kelnerka tego lokalu.

Jako przykład "z góry" warto w tym miejscu przywołać zachowanie szwedzkiej księżniczki Madelaine, którą kiedyś media zauważyły, sprzątającą w plastikowej rękawicy kupę swojego pieska Zorro. 

 

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę