Jacek Michulec złotym medalistą mistrzostw Polski - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Aspirant Jacek Michulec zajął pierwsze miejsce w Mistrzostwach Polski Masters w Ultramaratonie Górskim, które odbyły się w Krynicy Zdroju. 

Mistrzostwa Polski Masters to 100 kilometrów pięknej, ale bardzo wymagającej trasy. W biegu biorą udział najlepsi z najlepszych biegaczy górskich z kraju i z zagranicy. 

W sobotę punktualnie o 3.00 nad ranem na Deptaku w Krynicy Zdroju rozpoczął się Bieg 7 Dolin. Jest to impreza sportowa przeznaczona dla biegaczy z bardzo dużym doświadczeniem w zawodach górskich. Bieg jest jednocześnie kwalifikacją do Ultra-Trail du Mont-Blanc®. Na stracie, wśród ponad tysiąca innych zawodników, stanął również aspirant Jacek Michulec, który na co dzień pełni służbę jako dyżurny w Komisariacie Policji w Łodygowicach. Bieg odbywał się w szlakami Beskidu Sądeckiego. Startujący mieli do pokonania 100 kilometrów bardzo trudnej, wymagającej i niebezpiecznej trasy. Przewyższenia wynosiły od +3970 m do -3980 m. Pomimo tego oraz silnej obsady biegaczy zarówno z kraju, jak i z zagranicy, Michulec spisał się na medal (i to złoty), zajmując pierwsze miejsce w rozgrywanych w ramach biegu Mistrzostwach Polski Masters w Ultramaratonie Górskim. Bieg ukończył z czasem 9:28;54. Tym samym poprawił swoją dotychczasową „życiówkę” na tej trasie o 19 minut. 

Jacek biega już od wielu lat i ma na swoim koncie liczne puchary oraz medale. O jego sportowych sukcesach, nie tylko w zawodach przeznaczonych dla policjantów, pisaliśmy już wielokrotnie. On to bowiem wygrał między innymi tegoroczne Mistrzostwa Polski w Ekstremalnym Półmaratonie Górskim służb mundurowych i edycję tych samych zawodów z ubiegłego roku, rozgrywane w gminie Lipowa.

Udostępnij

7
+7
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę