Koszarawa i niechciany fotel - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tradycyjnie już koniec zimy obnaża naszą faktyczną dbałość o czystość okolicy. Po zejściu śniegów zawsze pozostaje wiele śmieci, a ich gabaryty i lokalizacja potrafią wprawić w zdumienie.

Żywiecka ścieżka rekreacyjna wzdłuż rzeki Koszarawy powoli zostaje uzupełniana właściwą nawierzchnią. Jednocześnie też pojawia się wzdłuż niej wiele śmieci. Pomimo iż są one najprawdopodobniej celowo podrzucane, za przysłowiowe „pół biedy” można uznać sytuację, gdy znajdują się przy koszach i śmietnikach, co można zobaczyć w poniższej galerii. Zastanawia jednak duży fotel w rzece, na wysokości Zajazdu Dębina. Ktoś musiał go porzucić, ale z jakiego powodu aż w lodowatej jeszcze wodzie?

Udostępnij

6
+6
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę