Wielicki na wernisażu. Ciekawa wystawa - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wieczór w Ośrodku Promocji Gminy Węgierska Górka wypełniały niezwykłe emocje. W piątek zebrani mieli okazję nie tylko podziwiać niesamowitą sztukę malarstwa, wsłuchiwać się w brzmienia gitar i pięknych dojrzałych głosów, ale przede wszystkim dzięki wspaniałym opowieściom przenieść się na chwilę na najwyższe szczyty Himalajów. Jednym z gości był Krzysztof Wielicki.

wielicki tyt os

Podczas wernisażu „Twarze Himalaizmu” można było podziwiać 35 płócien autorstwa 4 wybitnych malarzy Piotra Jakubczaka, Marka Czechowicza, Elżbiety Lechoszest oraz Damiana Lechoszest. Zgromadzeni goście z zapartym tchem wsłuchiwali się w  historie z życia Krzysztofa Wielickiego, koncert przedstawicieli Kręgu Starszyzny Reduta, oraz wykład Tadeusza Gołucha.Nie zabrakło również niespodzianek, tego wieczoru odsłonięto aktualny portret Pana Krzysztofa.

Poniżej galeria zdjęć z tego wydarzenia.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę