Znani prezenterzy na naszym festiwalu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na scenie Beskidy Music Festiwal wystąpią nie tylko sławy muzyczne i młodzi adepci. Uznanych nazwisk nie zabraknie też wśród prowadzących. Kto będzie odpowiedzialny za "konferansjerkę"?

Rafal Bryndal 5

W tej roli pojawią się dwie osoby. Pierwsza z nich to Rafał Bryndal, znany dziennikarz, prezenter, artysta kabaretowy i autor tekstów. Można go kojarzyć z Radia Zet, Radia Chillout czy „Tańca z Gwiazdami”. Rafał Bryndal miał też zawsze wiele wspólnego z muzyką jako autor tekstów i współzałożyciel znanego w latach 90-tych zespołu Atrakcyjny Kazimierz. Członkiem tej grupy był też jego brat Jacek Bryndal, współtwórca zespołu Kobranocka.

Drugim prowadzącym będzie Mateusz Winiarski, młody dziennikarz muzyczny, prowadzący w swojej karierze audycje dla Radia Planeta, Radia Bielsko czy też łódzkiego Radia Parada.

Udostępnij

5
+5
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę