Wiosenna Scena Muzyczna - zespoły o sobie cz.I - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Publikujemy w kolejności alfabetycznej krótkie opisy zespołów, które zaprezentują się w konkursie talentów Wiosennej Sceny Muzycznej przy okazji Beskidy Music Festival w Żywcu.

Crimson Lips - Crimson Lips łódzki zespół rockowy założony w 2016 r. Tę czwórkę połączyło zamiłowanie do muzyki. Raz grają na luzie, raz na ostro, za każdym razem inaczej i po swojemu. Każdy z członków wychował się na innej muzyce dzięki czemu tworzą coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. 

Crimson Lips2

 

Ć_M_A + PAN GRUBY- początkowo projekt studyjny, a dziś stały rockowy skład, którego muzyka ma jasny, klarowny przekaz. Niebanalne teksty, ostre riffy, zmienna dynamika - to wszystko sprawia, że nie będziesz w stanie określić nurtu w którym się poruszamy. Każdy z Nas czerpie muzyczne inspiracje z innych źródeł... Dzieli Nas wszystko, łączy jedno, to: Ć_M_A: obserwator zdarzeń który w tekstach porusza problematykę świata, przywołuje życiowe historie, nie używa pół środków, bywa wulgarna. Gra dziko, technicznie, krzyczy, a gdy musi - milczy. Odbiera i daje nadzieję, nie ma ładnego opakowania. Ma blizny. Miło już było. Ć_M_A- ROCKuje Godnie.

 Cma Pan Gruby

 

Elipsa - kapela od 5 lat łojąca autorski metal alternatywny. Współorganizatorzy festiwalu charytatywnego "Gram i Bucze". Poza treściami jakie starają się przekazywać w muzyce chcą, aby każdy mógł się w niej na swój sposób wyrazić, a energią oraz emocjami jakie temu towarzyszą zarażają odbiorców.

tlo4

 

 Ernestopro - to jednoosobowy projekt muzyczny stworzony przez Jakuba „Ernesto” Stabrowskiego. Ernesto ma dwadzieścia jeden lat i pochodzi z Żywca. Aktualnie kończy trzeci rok anglistyki na Uniwersytecie Śląskim. Lubi drogie alkohole, ale z racji, że zazwyczaj nie stać go na nie, przez większość czasu chodzi trzeźwy. Jednak, kiedy może sobie na to pozwolić siada z butelką whisky i pisze książki. Muzyką interesuje się od lat. Ernesto tworzy muzykę z pogranicza alternatywnego rocka i muzyki popularnej. W jego muzyce słychać głównie gitarowe dźwięki, a jeśli chodzi o teksty to lubi ciekawą opowieść lub dobrą metaforę. Najlepsze teksty Ernesto to te, które powstały w mniej niż pół godziny.

 Ernestopro

 

Gravity - polsko-hiszpański rockowy zespół z Krakowa założony w 2010 r. przez wokalistę i gitarzystę Daniela Medinę oraz perkusistę Grzegorza Malskiego. Obecny skład zespołu uzupełnia basista Łukasz Wierzbicki. Gravity ma na swoim koncie debiutancki album pt. „Mirrors” wydany w 2016 r. przez AMAdea Music oraz EPkę z 2017 r., zawierającą 4 autorskie utwory. 

Gravity photo 2

 

Cena wejściówki na cały dzień festiwalu, a więc i ten koncert, jest bardzo atrakcyjna – 15 zł (W PRZEDSPRZEDAŻY DO 10 CZERWCA, POTEM 20 ZŁ). O tym jak ją nabyć oraz o innych szczegółach przeczytacie na stronie internetowej festiwalu:

http://www.beskidymusicfestival.pl

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę