Talenty na Beskidy Music Festival - zespoły o sobie cz.II - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Prezentujemy w kolejności alfabetycznej kolejną partię opisów zespołów, które wystąpią w konkursie talentów Wiosennej Sceny Muzycznej przy okazji Beskidy Music Festival w Żywcu.

Tytulowy zespoly 2

Hell Of My Existence - zespół powstał w 2015 roku. Wykonuje muzykę rock/metalową. Póki co gra amatorsko, muzyka to ich pasja a marzeniem jest nagrać płytę. Pomimo prób powiększenia składu od początku w zespole gra niezmiennie trójka:  Krysia-gitara basowa, wokal; Hania-gitara elektryczna, wokal; Kamil-perkusja.

Hell of

 

J.A.D (jadowici.pl) - to projekt muzyczny z ciężkim brzmieniem, bez solówek, udziwnień i zbędnych dodatków. Ciemne melodyjne, gitarowe riffy, połączone z hipnotyzującą sekcją. To jadowity, wściekły przekaz z rapcore'owym,  polskim wokalem, z tekstami, które szybkością i treścią przyciągają najbardziej oporne uszy. Projekt, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, od metalowców, po hip hop i nie tylko. To zespół, stworzony przez ludzi z pasją. To nic innego jak: gryzienie duszy, kłucie w oczy i kąsani ciała. To zestaw osobowości. Ten sam cel i więzi mimo różnego wieku, powodują, że muzyka, którą tworzymy jest bardzo energetyczna i zaskakująca. To jadowity projekt, który ma cel - New Polish Rapcore 2018.

JAD

 

 Między Słowami - gra alternatywną muzykę rockową z polskimi tekstami. Zespół powstał w Mysłowicach w 2016 roku. Po okresie tworzenia materiału przyszedł czas na pierwsze demo pt. „Między słowami” i koncerty. Zespół występuje w składzie 5-cio osobowym: Marcin - gitara, Michał – bas, Krzysiek – gitara, Adam – perkusja, Marcin - wokal.

Miedzy slowami

 

 Niewidziani - Co może robić po pracy fizyk, logopeda, psycholog, żołnierz? "Niewidziani" to wspólne muzykowanie dla przyjemności, dla odpoczynku, dla oderwania się od codzienności, dla wspólnych emocji, dla obrazów dźwiękowych. My to nazywamy swoistą muzykoterapią.

niewidziani

 

Permitted Deviations – zespół death metalowy z południa Polski (Żywiec/Bielsko – Biała) założony wiosną 2016 roku przez muzyków (w tym jednego byłego) brutal death metalowego zespołu Izurus. Zespół wydał album  Smartworld (bandcamp - sierpień 2017). Później wydano również CD (digipack, 100 szt.).

Permited deviations

 

Cena wejściówki na cały dzień festiwalu, a więc i ten koncert, jest bardzo atrakcyjna – 15 zł (W PRZEDSPRZEDAŻY DO 10 CZERWCA, POTEM 20 ZŁ). O tym jak ją nabyć oraz o innych szczegółach przeczytacie na stronie internetowej festiwalu:
http://www.beskidymusicfestival.pl

 

Udostępnij

4
+4
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę