Festyn z rodzinką w lipcu i sierpniu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pokręć hula-hoopem w gronie najbliższych, spróbuj swoich sił w biegu kelnerskim, wygrywaj ciekawe nagrody w konkursie ekologicznym, a przede wszystkim spędź miło czas na „Festynie z rodzinką”, którego organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żywcu.Fremont Solstice Parade 2007 - hula hoops at Gasworks 15-1

29 lipca w Żywcu przy ul. Jodłowej odbędzie się kolejny z cyklu takich spotkań — festyn sportowy, dedykowany osobom w każdym wieku.

Atrakcjami tego wydarzenia będą między innymi gry i zabawy, takie jak hula-hoop, bieg kelnera, rzuty do celu, slalom piłkarski i hokejowy. Obędzie się także Turniej w piłkarzyki o Puchar Burmistrza Miasta Żywica oraz Otwarty Turniej Tenisa Stołowego.

Przewidziane są konkurs o przepisach ruchu drogowego i zorganizowany przez Spółkę Beskid Żywiec konkurs ekologiczny, a także pokazy w wykonaniu Straży Pożarnej.

Te wszystkie atrakcje startują o godz. 14:00, 29 lipca na placu zabaw przy ul. Jodłowej.

Kolejna i już ostatnia edycja cyklu „Festyn z rodzinką” odbędzie się 19 sierpnia o godzinie 14:00.
Autor: Aneta Mrowiec

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę