Powitamy lato z Błaszczykowskim i Pakosińską... - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Żywieckie lato rozpocznie się w tym roku nieco wcześniej niż to kalendarzowe, bo już 14 czerwca. Na „Powitanie lata” zapraszają: Burmistrz Miasta Żywca Antoni Szlagor oraz Fundacja Jakuba Błaszczykowskiego „Ludzki Gest”.

 Program na ten oraz następne dni będzie bogaty i różnorodny. Rozpocznie się we środę, właśnie 14 czerwca o godzinie 18.00 meczem charytatywnym piłki nożnej na rzecz Krystianka Podgórzec. Na boisku TS Koszarawa zagrają Błaszczykowscy i Przyjaciele kontra Kabarety i Górale. Następnego dnia o godz. 19.00 w amfiteatrze miłośników satyry czeka Kabareton. W jego ramach czeka widzów występ Kabaretu Nowaki, Katarzyny Pakosińskiej, Kabaretu Skeczów Męczących i Roberta Korólczyka.

W Amfiteatrze pod Grojcem w niedzielę 17.06. będzie można wysłuchać koncertów: Sylwii Grzeszczak, żywieckiego zespołu Sonbird i Godstep's.

Bilety do nabycia w żywieckim MCK oraz na stronie internetowej www.kulturairozrywka.pl. W jakich cenach? Czwartek i sobota po 50 zł, wstęp na mecz bezpłatny.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę