Wyremontują taras i podjazd - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Chcą pomóc osobom niepełnosprawnym. W żywieckim Domu Pomocy Społecznej przebudowane zostaną taras i pojazd. Inwestycja ta ułatwi przemieszczanie się niepełnosprawnym podopiecznym placówki.

20150605092814

 Na modernizację w Domu Pomocy Społecznej powiat żywiecki otrzymał dofinansowanie  ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Jak informuje Dariusz Szatanik, rzecznik żywieckiego starostwa suma ta wynosi ponad 60 tys. zł. Inwestycja zakłada przebudowę i powiększenie tarasu przy Klubie Seniora w Domu Pomocy Społecznej. Dodatkowo taras wyposażony zostanie w pochylnię dla osób niepełnosprawnych ruchowo, która ułatwi przejście z tego miejsca do ogrodu. Wyremontowany zostanie też podjazd do głównego wejścia placówki. 

- Prace remontowe mają rozpocząć się już w sierpniu. Planowany koniec realizacji inwestycji przewidziany jest na październik - podkreśla Dariusz Szatanik.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę