Poszukiwany pracownik, słabo z unijnymi - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Żywiecki Urząd Miejski poszukuje pracownika do biura ds. pozyskiwania środków krajowych i zagranicznych. Dostępne dane urzędu statystycznego nie plasują naszego miasta w tym temacie zbyt wysoko. 

Rathaus 2

Na ten moment dostępne są dane Urzędu Statystycznego w Katowicach za rok 2016. Jak Żywiec wypadał na tle powiatu i województwa, jeśli chodzi o środki w dochodach budżetu gminy na finansowanie i współfinansowanie programów i projektów unijnych, w przeliczeniu na jednego mieszkańca? Pośród piętnastu gmin powiatu zajął 13. miejsce. Niżej uplasowała się tylko Jeleśnia, natomiast Świnna nie została ujęta w rankingu. W przypadku województwa ogółem, nie brano pod uwagę gmin, mających również status miast na prawach powiatu. Tutaj z kolei gmina Żywiec po roku 2016 lokuje się na odległym 122 miejscu.

Nabór

Czy to się zmieni? Burmistrz miasta Żywca ogłosił nabór na stanowisko urzędnicze referenta w Biurze ds. Pozyskiwania Środków Krajowych i Zagranicznych. Do kompetencji wybranego będzie należało między innymi prowadzenie stałego monitoringu możliwości uzyskania dofinansowania ze środków krajowych i zagranicznych zadań realizowanych przez urząd. Wśród wymagań z kolei jest min. 2-letni staż pracy i wykształcenie wyższe o profilu administracyjnym, w tym studia podyplomowe w zakresie administracji. Termin składania ofert mija 30 marca 2018 roku. Bliższe informacje i niezbędne formularze znajdziecie w plikach pod tekstem.

pdfogloszenie_o_naborze_-_srodki_krajowe_i_zagraniczne.pdf918.88 KB

pdfKwestionariusz_wzor_nr_1.pdf283.89 KB

docOswiadczenia_UM.doc23 KB

Udostępnij

5
+2
3

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę