Zły dzień żywieckiego sportu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Piłkarki TS Mitech Żywiec wykazały się ambitną postawą i wygrały dzisiejszy wyjazdowy mecz z AZS Biała Podlaska. Niczego to jednak nie zmieniło.

Mitech Olimpia

 Żywczanki wygrały 4:2. Brami zdobyły: Wiśniewska, Smidova, Wnuk (2). Niestety niewiele to dało, ponieważ swoj mecz wygrał też AZS Wrocław, w związku z czym pozostał na 10 miejscu, a Mitech na 11. To z kolei oznacza, że żywiecki TS spada z ekstraklasy piłkarskiej kobiet, a my tracimy jedyną drużynę w grach zespołowych, grającą na najwyższym szczeblu rozgrywek.

Świetna dekada

TS Mitech Żywiec grał w Ekstralidze Piłki Nożnej Kobiet od 2009 roku. W tym czasie - jak przez kilka ostatnich sezonów - walczył o utrzymanie, ale wcześniej zajmował najwyższe miejsca w Polsce, a jego zawodniczki - Karolina Zasada i Kinga Szemik - grały w reprezentacji Polski.

Pozostaje więc sekcji kobiecej Mitech podziękować za te emocje i życzyć szybkiego powrotu do najwyższej ligi, co niniejszym czynimy.

 

Udostępnij

1
+1
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę