Protest antykomunistyczny - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pretekstem stała się osoba Andrzeja Gduli o i powitanie go w trakcie uroczystości 3-majowych na żywieckim Rynku przez burmistrza Antoniego Szlagora.

Bielewicz

O zdarzeniu pisaliśmy TUTAJ.

Teraz ugrupowanie Wolność Żywiec, za którym stoi Wojciech Bielewicz, kandydat na burmistrza Żywca, zaprasza na protest antykomunistyczny w Żywcu, który odbędzie się 22 czerwca w godz. 16.00-17.00 na żywieckim Rynku właśnie. 

"Nie zgadzamy się na bezkarne promowanie komunistów przez Burmistrza Antoniego Szlagora. Nie zgadzamy się by nasze miasto stało się postkomunistycznym skansenem, w którym hołubieni i honorowani są ludzie odpowiedzialni za stworzenie totalitarnego i zbrodniczego systemu jakim był PRL....Mamy już 2018 rok, to już niemal 30-lat od upadku komunizmu więc miejsce osób odpowiedzialnych za zbrodnie Stanu Wojennego jest na śmietniku historii.Żądamy także w trybie pilnym odebrania medalu honorowego, który na wniosek Burmistrza Antoniego Szlagora został wręczony Andrzejowi Gduli, który był prawą ręka Czesława Kiszczaka.." - przekazała Wolność - Żywiec.

Udostępnij

5
+3
2
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę