Wandalizm w Sporyszu i Pewli - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Skutki takich czynów mogą być poważne.

Linia kol 2

 Stowarzyszenie Kolej Beskidzka poinformowało o zaobserwowanych przejawach wandalizmu na stacji Żywiec Sporysz i przystanku kolejowym Pewel Wielka, które mogą prowadzić do zagrożenia ruchu kolejowego:

"Sprawa została zgłoszona Policji i Straży Ochrony Kolei. Tablice oraz inne pomazane elementy infrastruktury informacyjnej zostały wyczyszczone przez członków Stowarzyszenia 'Kolej Beskidzka'. Zwracamy się z prośbą aby w przypadku zaobserwowania podejrzanych zachowań w obszarze kolejowym niezwłocznie informować Straż Ochrony Kolei pod numerem telefonu 22 474 00 00 lub lokalną jednostkę Policji." - przekazało Stowarzyszenie.

Udostępnij

6
+4
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę