Partia przedstawiła liderów - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partia Porozumienie Jarosława Gowina zaprezentowała wczoraj liderów swoich list wyborczych do Rady Powiatu Żywieckiego w nadchodzących wyborach samorządowych.

Porozumienie 3

Jak można przeczytać w portalu beskidzka24.pl na pierwszym miejscu na liście, w Żywcu, znalazł się Jerzy Kliś, wiceprezes spółki Beskid Żywiec. W okręgu wyborczym, zawierającym gminy: Czernichów, Lipowa i Łodygowice, listę otwiera Piotr Kufel, przewodniczący Powiatowej Izby Rolniczej w Żywcu.

Małgorzata Pindel z Przyborowa, nauczycielka w Szkole Podstawowej w Koszarawie, będzie liderem w gminach: Jeleśnia i Koszarawa. Komendant Komisariatu Policji w Łodygowicach Mirosław Twardysko to lider w okręgu gmin: Radziechowy – Wieprz i Węgierska Górka.

Z kolei gminy: Milówka, Rajcza i Ujsoły reprezentować będą Tadeusz Pytel (pierwsze miejsce na liście), Mariusz Bury (przewodniczący żywieckiego koła partii Porozumienie Jarosława Gowina) oraz prezes oddziału Górali Żywieckich Związku Podhalan Tadeusz Fiedor.

Jak podaje dalej beskidzka24.pl, nie zatwierdzono jeszcze tylko lidera listy w okręgu gmin Łękawica, Gilowice, Ślemień i Świnna. W wyborach do Sejmiku Województwa Śląskiego partia wystawi, w ramach formuły Zjednoczonej Prawicy, wspólną listę popierającą PiS. Natomiast w wyborach do Rady Powiatu Żywieckiego wystartuje samodzielnie, otwierając się na liczne środowiska samorządowe. W niektórych gminach powiatu żywieckiego planuje wspólnie z PiS popierać kandydatów na wójtów 

 

Udostępnij

1
-5
6
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę