Kocurów - tam się oddycha... - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Burmistrz Żywca Antoni Szlagor ogłosił wyniki konkursu, zainicjowanego w ubiegłym roku, na dzielnicę Żywca z najczystszym powietrzem.

Najgorsze wskazania dotyczą dzielnic: Zabłocie i Sporysz. Najlepsze wyniki natomiast pokazały pomiary w Kocurowie. Korzystne wyniki uzyskały też: Moszczanica i Oczków. 

- W związku z wcześniejszymi zapowiedziami otrzyma nagrodę. Jej forma zostanie wkrótce uzgodniona wspólnie z mieszkańcami, gdyż to ich zdanie jest dla mnie priorytetem - przekazał Antoni Szlagor.

Co ciekawe, na początku sezonu grzewczego, na stronie internetowej Urzędu Miejskiego można było zobaczyć odczyty, sugerujące - w przypadku zwycięskiej dzielnicy - pewne anomalia techniczne. W większości dzielnic miasta wówczas wskazania były aktualizowane na bieżąco, a stan powietrza fatalny, natomiast powietrze w Kocurowie było co najmniej dobre, ale odczyty (tylko tam) długo nieaktualizowane. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Udostępnij

3
+2
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę