Sprawdź swoje światła - bezpłatnie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Trwa ogólnopolska kampania „Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo”, której celem jest zwrócenie uwagi na prawidłowe oświetlenie pojazdów. W czasie jej trwania policjanci będą zachęcać kierowców do sprawdzania poprawności ustawienia świateł w swoich samochodach. W jednym z punktów będzie można to zrobić jutro, nieodpłatnie.

Poniżej prezentujemy dane stacji w Żywcu, która dołączyła do akcji oraz godziny, w których można dokonać bezpłatnej kontroli. Komenda Powiatowa Policji w Żywcu zachęca również przedstawicieli innych stacji diagnostycznych w Żywcu i powiecie do włączenia się w akcję.

Do akcji włączyła się:

Stacja Kontroli Pojazdów Beskidia Motor Sp. z o.o ul. Wesoła 91 (naprzeciwko marketu budowlanego), Żywiec  tel. 33 861 76 75

Bezpłatnej kontroli oświetlenia oraz badania amortyzatorów można dokonać w najbliższą sobotę tj. 24.11, godz. 8.00 – 14.00 oraz od poniedziałku do piątku tj. 26.11 – 30.11 w godz. 7.00 – 19.00.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę