Choinki z beskidzkiego lasu. Za ile? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nadleśnictwa ruszyły ze sprzedażą świątecznych choinek. Jakie w tym roku proponują ceny?

choina nadlesnictwo

 "Z naszych plantacji"

Drzewka nabyć można w Nadleśnictwie Węgierska Górka. Sprzedaż prowadzona jest przed budynkiem nadleśnictwa (Węgierska Górka ul. Zielona 62) od poniedziałku-piątek w godzinach 8.00 - 13.00. Wyjątkowo 19 grudnia w godz. 8.00 – 11.00. Choinki będzie można tam nabyć do 21 grudnia.

„Wszystkie drzewka zostały pozyskane z naszych plantacji choinkowych lub w wyniku planowych cięć pielęgnacyjnych bez szkody dla lasu.” - zapewniają leśnicy na swojej stronie internetowej.

Cennik dostępny jest w pliku poniżej. Choinki z Węgierskiej Górki są w dokładnie takich samych cenach, jak w ubiegłym roku.

pdfCennik_choinek_2018_WG.pdf296.94 KB

 Do wyczerpania…

Sprzedaż choinek prowadzi również Nadleśnictwo Jeleśnia. Można je zakupić przy siedzibie Nadleśnictwa Jeleśnia (ul. Suska 5, Jeleśnia) od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00-13.00. Sprzedaż trwa do wyczerpania zapasów. Cennik również załączamy poniżej.

pdfChoinki_2018_Nalesnictwo_Jelesnia.pdf240.17 KB

Jak się dowiedzieliśmy w Nadleśnictwie Ujsoły, nie prowadzą tam wyodrębnionego tego typu zbytu, z uwagi na małe zainteresowanie tematem. Ewentualne indywidualne zapotrzebowanie można jednak zgłaszać u leśniczego.

 

 

Udostępnij

1
+1
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę