Wyrok jednak nie zapadł. Są wątpliwości - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Według wcześniejszych zapowiedzi Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej miał wczoraj ogłosić wyrok w głośnej sprawie katechety. Tak się jednak nie stało.

Molestowanie dziecko

Były nauczyciel Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Żywcu Jakub W. został w lipcu skazany przez sąd pierwszej instancji nieprawomocnym wyrokiem na pięć i pół roku więzienia, za nadużycie stosunku służbowego wobec uczennic. Oskarżony nie przyznawał się do winy i złożył odwołanie.

Postępowanie, które toczy się za zamkniętymi drzwiami, prowadzi teraz Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej. Wczoraj (13 grudnia) miał być ogłoszony wyrok. Nie doszło jednak do tego. Sąd uznał, że w postępowaniu dowodowym, które przeprowadził Sąd Rejonowy w Żywcu,występują braki uniemożliwiające wydanie ostatecznego werdyktu. Przewód sądowy będzie tym samym wznowiony i w tym czasie będą wyjaśniane wątpliwości. Jeśli zostaną usunięte, wyrok zapadnie nie wcześniej niż w marcu przyszłego roku. Jeśli natomiast się okaże, że błędów sądu rejonowego nie uda się usunąć w wyższej instancji, nie jest wykluczone uchylenie wyroku i ponowne rozpatrywanie sprawy.

 

Udostępnij

0
-8
8

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę