Żywieckie CIT lepsze niż w Wiśle? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Gorzej od Żywca oceniono m.in. Bielsko-Białą, Ustroń i Wisłę. Żywieckie Centrum Informacji Turystycznej bardzo dobrze wypadło w raporcie, analizującym dostępność takich punktów dla cudzoziemców w województwie śląskim. Badanie przeprowadziło Stowarzyszenia Aktywności Obywatelskiej Bona Fides.

entrepreneur-2326419 960 720

 Raport wykazał, że pracownicy CIT w Żywcu są kompetentni i rzetelnie przekazują swoją wiedzę cudzoziemcom. Doradzają klientom, zawsze służą pomocą. Jeśli pracownik czegoś nie wie, to szuka dodatkowych wiadomości w internecie. Dobrze posługuje się językiem angielskim.

W jaki sposób przeprowadzono to badanie? Wolontariusze ze stowarzyszenia dzwonili do poszczególnych centr informacyjnych w Polsce w charakterze klienta, odwiedzali też punkty. Poza tym zapoznali się ze stronami internetowymi CIT. Na podstawie zebranych informacji przygotowali raport.

 

Udostępnij

0
-1
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę