Sylwester z fajerwerkami. Inne miasta się wycofują - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Miasto Żywiec tym razem zorganizuje otwartą imprezę sylwestrową. Będzie hucznie, ale czy padną modne deklaracje?

Miejskie Centrum Kultury w Żywcu serdeczne zaprasza na wspólną zabawę sylwestrową, która odbędzie się w amfiteatrze Pod Grojcem. Imprezę poprowadzi DJ Łukasz Luszczak. Będzie można usłyszeć wiele znanych i lubianych przebojów, które porwą do tańca wszystkich obecnych. Dodatkową atrakcją będzie czynne do 2 w nocy lodowisko (opłata wg cennika).  Wstęp na imprezę jest bezpłatny. 

O północy przewidziano efektowny pokaz sztucznych ogni. W wielu miastach takie pokazy są jeszcze organizowane, jednak w związku z licznymi głosami medialnymi i społecznymi, planowane jest ich wieloznaczne "wygaszenie". Warszawa jest wprawdzie daleko, ale bliżej nas, w Cieszynie, już teraz na przywitanie 2020 roku zapowiedziano pokaz laserowy. W Bielsku-Białej i Jaworzu zbierane są w tej sprawie głosy do ankiet. Jak n razie nie doszły do nas głosy, aby podobne kroki miały być podjęte w Żywcu. 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę