Są pieniądze na przebudowę drogi i budowę chodnika - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wczoraj (28 maja) w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego samorządowcy ze Ślemienia podpisali umowę, gwarantująca środki na ważne dla gminy przedsięwzięcie.

Krzak i pieniadze

Wójt gminy Ślemienia Jarosław Krzak i jej skarbnik Małgorzata Myśliwiec podpisali umowę o przyznaniu pomocy na realizację zadania pn. „ Przebudowa drogi oraz budowa chodnika przy DP 1413S ul. Krakowska i Żywiecka w km od 10+799 do 11+536 w miejscowości Ślemień”.

Środki finansowe na operacje typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych" pozyskano w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszeniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014- 2020."

Realizacja zadania ma przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców gminy Ślemień oraz zapewnienia równych warunków funkcjonowania podmiotów gospodarczych z obszaru gminy, jak również powinna usprawnić ruch turystyczny w komunikacji drogowej, lokalnej i transgranicznej. . Koszt realizacji zadania to około 1,3 mln zł . Zakończenie inwestycji planowane jest na październik br.

Udostępnij

5
+5
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę