Rozwijanie kreatywności w Ślemieniu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dom Kultury „Jemioła” w Ślemieniu zaprasza do udziału w projekcie „Akademia kreatywności”. Na czym będzie polegać?

slemień

Działania zostały dofinansowane ze środków "Działaj Lokalnie X" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, zrealizowanego przez akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Żywiecką Fundację Rozwoju. Głównym celem "akademii kreatywności w Ślemieniu" jest zorganizowanie zajęć warsztatowych dla dzieci i dorosłych z terenu Gminy Ślemień, które pozwolą na stworzenie nowych więzi społecznych oraz poszerzą wiedzę i kompetencje uczestników. Zajęcia - zarówno plastyczne jak i klub gier - będą alternatywną forma spędzania wolnego czasu względem siedzenia przed telewizorem czy komputerem.

Od 3 lipca otwiera się "KLUB GIER" w Ślemieniu. Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek w godzinach 15:00 - 17:00. Jeżeli nigdy nie grałeś/grałaś w gry planszowe/karciane/strategiczne a chcesz się nauczyć, organizatorzy zapraszają i czekają. Mają gry, którymi chętnie się podzielą. Jeżeli masz fajne gry a nie masz z kim grać to przyjdź. Będzie z kim zagrać. Od lipca we wtorkowe popołudnia będą też się odbywać w „Jemiole” na zajęcia plastyczne.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę