Ile rozwodów na Żywiecczyźnie? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

228 par małżeńskich zakończyło rozwodem wspólne pożycie w 2015 roku, jeśli chodzi o powiat żywiecki. To o kilkadziesiąt więcej, niż rok wcześniej, a na razie nie ma jeszcze danych za 2016 rok. Kto zawinił? Z jakich powodów?

rozwod


Z winy męża rozeszło się 28 par, żony 9, z powodu obustronnej winy 9. Bez orzekania, kto jest winien, zawyrokowanych zostało 182 rozwodów. Główną przyczyną było niedopasowanie charakterów, kolejnymi niedochowanie wierności, następne to alkohol i naganny stosunek do członków rodziny. Dla równowago dodajmy, że w 2016 roku na Żywiecczyźnie zawartych zostało 806 małżeństw.

Udostępnij

5
+3
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę