Uczeń "Kopernika" w chemicznej czołówce kraju - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W poniedziałek 8 kwietnia br. odbył się etap finałowy XIII Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Świetnie spisali się tam przedstawiciele żywieckiego L.O. im. M.Kopernika.

Kopernik 2

Do etapu finałowego zostało zakwalifikowanych 32 uczniów spośród 229 startujących z całej Polski. Zgodnie z regulaminem konkursu dziesięciu uczniów z najlepszymi wynikami uzyskuje tytuł laureata. Jakub Kamiński z klasy 3c zajął 8 miejsce w Polsce, a tym samym został laureatem konkursu. Dorota Talik, również z 3c, zajęła 12 miejsce.

"Przypominamy również, że Jakub Kamiński i Dorota Talik zostali już laureatami dwóch innych konkursów: "O Złoty Indeks" Politechniki Krakowskiej i o "Złoty Indeks" Politechniki Śląskiej. Kuba i Dorota to wybitni chemicy w naszej szkole. Życzymy im dalszych sukcesów w kolejnych etapach edukacji." - takie gratulacje można przeczytać na stronie społecznościowej liceum.

 

 

Udostępnij

15
+13
2
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę