Pociąg Retro - jak zawsze udany przyjazd - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak co roku, tak i wczoraj, przyjazd pociągu Retro do Żywca spotkał się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców i turystów. 

Retro tyt

"Cieszymy się, że mogliśmy opowiedzieć o swojej działalności w trakcie wielu ciekawych rozmów z Wami i sprawić, że miło spędziliście dzisiejszy dzień. To budujące, że nasza inicjatywa spotyka się z Waszym poparciem i zrozumieniem - mamy coraz większe grono wspierających. Dla Was i naszego regionu pracujemy non-profit. Bardzo dziękujemy za wszystkie datki, które są nieocenionym wsparciem naszej bieżącej działalności. Działamy dalej! Naszym celem jest rewitalizacja linii kolejowej Żywiec - Sucha Beskidzka. Z tego względu niezwykle cenne są Wasze podpisy pod inicjatywą uchwałodawczą dotyczącą rewitalizacji tej linii." - informuje Stowarzyszenie Kolej Beskidzka

Zdjęcia: Linia Kolejowa Żywiec - Sucha Beskidzka.

Udostępnij

9
+9
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę