Pogłoski o pedofilu w Jeleśni - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O takim zdarzeniu informuje radny Gminy Jeleśnia.

Molestowanie dziecko

 Chodzi o Piotra Pawlicę, który na swoim profilu społecznościowym zamieścił wpis o nagabywaniu 13 letniej dziewczynki przez nieznanego mężczyznę.

"!!!Uwaga !!!
W związku ze zdarzeniem mającym miejsce na ulicy Plebańskiej w Jeleśni dnia 23.05.2019 roku w godzinach do południowych, a które polegało na nagabywaniu 13 letniej dziewczynki wracającej ze szkoły do domu, uczennicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Jeleśni przez nieznanego mężczyznę, który po tym jak dziewczynka nie reagowała na jego zaczepki i próbę zaproszenia do auta, z niewiadomych jak dotąd przyczyn wysiadł z samochodu i zaczął ją gonić. Proszę o silniejsze zwrócenie UWAGI na bezpieczeństwo swoich dzieci w najbliższym czasie, oraz uświadomienie o odpowiednich reakcjach na podobne zdarzenia. Jedynie dzięki szybkiej reakcji, właściwym odruchom i trzeźwości umysłu dziewczynki udało jej się uciec przed napastnikiem." - pisze radny Pawlica.

Samorządowiec przyznaje, że złożył pismo w jeleśniańskim posterunku policji, w sprawie zwiększenia częstotliwości patrolowania w rejonie ul. Plebańskiej i Osiedlowej.  

Udostępnij

0
-9
9

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę