Pępek i Nykiel rozmawiały na rynku - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wczoraj o godzinie 14:00 na bielskim rynku z mieszkańcami spotkały się przedstawicielki Platformy Obywatelskiej w ramach akcji #POrozmawiajmy. O czym faktycznie rozmawiały?

Miroslawa Nykiel FB

“Przemierzyłam już prawie cały powiat i wyciągnęłam wiele wniosków ze spotkań z mieszkańcami, którzy mają dużo uwag. Na pewno te spotkania bardzo nas budują i mobilizują do takiej dynamicznej kampanii i będziemy coraz to bardziej integrować się i spotykać z Polakami” - podsumowała Małgorzata Pępek.

“Przeanalizowaliśmy wyniki ostatnich wyborów w naszym powiecie, wyciągnęliśmy wnioski i jest wiele miast, miasteczek i miejscowości, do których będziemy codziennie przyjeżdżać. Już teraz mogę powiedzieć, że na przestrzeni dwóch tygodni powołamy tutaj nasz powiatowy sztab i umieścimy na wszystkich naszych portalach społecznościowych cały nasz program spotkań i cały nasz program platformiany”. - powiedziała Mirosława Nykiel na spotkaniu.

Oprac. MG.

Udostępnij

4
-6
10
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę