76. Tour de Pologne - utrudnienia drogowe na Żywiecczyźnie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W dniach 6 i 7 sierpnia br. przez teren Żywiecczyzny przebiegać będzie trasa IV i V etapu 76. Tour de Pologne UCI World Tour. Na czas przejazdu wyścigu kolarskiego ruch na trasach zostanie całkowicie zamknięty.

TdP Czernichow

Etap IV i V, 76. Tour de Pologne UCI World Tour, przebiegał będzie przez teren Żywiecczyzny. Na czas trwania przejazdu ruch na trasach zostanie całkowicie zamknięty. Policja apeluje do wszystkich osób korzystających z dróg o bezwzględne podporządkowanie się poleceniom osób kierujących ruchem i zachowanie szczególnej ostrożności.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy przebieg trasy poszczególnych etapów.

Etap IV: wtorek, 6.08.2019r., zamknięcie trasy od około 13.00 – 17.00.

Trasa przejazdu: Od zapory w miejscowości Porąbka drogą wojewódzką 948 przez miejscowość Międzybrodzie Bialskie, Czernichów, Tresna- Zapora, Żywiec, następnie skręt w lewo w drogę wojewódzką 946 ul. Suska, Łękawica w946, skręt w lewo w drogę wojewódzką 781 w Łękawicy, dalej na Kocierz, aż do Hotelu Kocierz SPA gdzie znajduje się META.

Przedmiotową trasę kolarze pokonują aż 3 razy. Przy ostatniej pętli zmiana trasy polega na tym, że kolarze pojadą drogą P1410 Kocierz Rychwałdzki ul. Turystyczna dalej na ul. Widokową, skręt w prawo na w781 do Hotelu Kocierz SPA.

WRD KPP w Żywcu dla i z kierunku Gilowice/Kocoń/Las/ Sucha Beskidzka/Kraków uruchomi objazdy- posterunek policji na wysokości POM-u Łękawica ul. Żywiecka w946 skrzyżowanie z ul. Wspólną, oraz drugi posterunek Żywiec skrzyżowanie w946 z DP1413 (ul. Krakowska z ul. Ślemieńską) osoby jadące w kierunku Kobiernic/Kęt/Oświęcimia/Andrychowa muszą kierować się na miejscowość Żywiec a następnie Bielsko- Biała. Przywrócenie ruchu na wymienionych odcinkach dróg nastąpi około godziny 17.00

Etap V: środa 7.08.2019r., zamknięcie trasy od około 13.45 – 15.30.

Trasa przejazdu: Trasa na terenie powiatu żywieckiego będzie przebiegać od miejscowości Hucisko przez Pewel Wielką DP1417 aż do skrzyżowania z drogą wojewódzką 945 w miejscowości Jeleśnia, następnie skręt w prawo na Pewel Małą drogą w945, skręt w prawo na DP1415 ul. Jana Pawła II, skręt w lewo na Rychwałdek ul. Karpacka DP1412, dalej tą drogą przez Rychwałd do skrzyżowania na Łękawicę, skręt w prawo na Gilowice i od razu w lewo na Łękawicę ul. Wspólna, następnie skręt w lewo na drogę wojewódzką 946 w kierunku Żywca, do skrzyżowania z w948, skręt w prawo na Tresną, dalej drogą wojewódzką 948 przez Czernichów i Międzybrodzie Bialskie, następnie skręt w lewo na Przegibek ul. Bielska DP1403. Tą drogą wyścig przejdzie aż do granicy z powiatem bielskim i dalej do Bielska-Białej. Przedmiotową trasę kolarze pokonują raz. Utrudnienia potrwają do godziny 15.30

Udostępnij

10
+10
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę