Parkingi bezpieczniejsze - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Fundacja Ganpahar informuje o zakończeniu projektu, dzięki któremu pozostawianie samochodów na parkingach w Beskidzie Żywieckim ma być pewniejsze i bezpieczniejsze.

Bezpieczne parkingi w Beskidach

 "Na parkingach coraz bezpieczniej. Miło nam poinformować, że dziesięć nowych kamer monitoruje parkingi zlokalizowane przy najbardziej uczęszczanych szlakach turystycznych na Żywiecczyźnie. Inicjatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Ganpahar. Parkujcie bezpiecznie i udanych wycieczek.
Akcja jest odpowiedzią na przejawy wandalizmu, które miały miejsce w pierwszych miesiącach bieżącego roku. Wtedy kilkukrotnie uszkodzone zostały auta turystów udających się w góry. W reakcji na powtarzające się tego typu zdarzenia – Fundacja Ganpahar napisała projekt pod nazwą „Szlak trafi na bezpieczny parking”, który w całości został sfinansowany w ramach Inicjatywy PZU „Pomoc To Moc”." - informuje fundacja na swojej stronie społecznościowej.

Poniżej zobaczycie filmik, dotyczący projektu.

 

Udostępnij

5
+5
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę