"Na Żywca" - wielki quiz z okazji Święta Niepodległości - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak świętować Niepodległość? Oczywiście z rodziną, przyjaciółmi no i obowiązkowo ciekawie! Bo historia i wiedza lokalna wcale nie musi być nudna.

Na Zywca

W zeszłym roku odbyła się I edycja quizu „Na Żywca!”. Była świetna zabawa, dużo wrażeń i świetna praca drużynowa – w roku 2018 wygrała ekipa „Sporysz Team”. Jak będzie w tym roku?

Na II edycję wydarzenia „Na Żywca! Wielki quiz” Żywiecka Fundacja Rozwoju zaprasza już w najbliższy poniedziałek, 11 listopada 2019. Gdzie? Oczywiście w siedzibie Żywieckiej Fundacji Rozwoju, ul. Dworcowa 2, godz. 15:00.

O co będą pytać? O historię, tradycję, kulturę, przyrodę, sport i zwyczaje. O to, co nas otacza – o Żywiecczyznę.

Kto jest zapraszany? Wszyscy. Zespoły: rodzinne, przyjacielskie, sąsiedzkie czy branżowe – zbierzcie ekipę, wymyślcie fajną nazwę i zgłoście się przez formularz on line dostępny tutaj:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPfea5Oie-mkatt9VgFcOBCa8C_SzhOUgm-eI8ml80SByKow/viewform?fbclid=IwAR1SdZJ8fU42DM4DQ_VFftsWquhFS9R7V81XguANMKFOkDNLpAn4oRIGMIw

Ogłaszamy jedynie drużynę zwycięską Nagroda główna: voucher na wycieczkę!

Udostępnij

3
+3
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę