Kontrole wyciągów - nie wszystko wygląda dobrze - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od kilku dni trwają kontrole wyciągów narciarskich, które po tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej zalecił wojewoda śląski Jarosław Wieczorek. Co już wiadomo.

 Jak powiedział stacji telewizyjnej TVN24 Mirosław Folwarczny z Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Żywcu, skontrolowano na razie 14 obiektów i są podejrzenia, że niektóre powstały w wyniku samowoli budowlanej. Nie ma ich na mapach PINB i nie były przez inspektorat odbierane. 

Dziennikarze TVN24 wyjaśniają dalej, że w takim przypadku wszczynane jest postępowanie administracyjne, które ustala, kiedy obiekt powstał i czy spełnia wymogi bezpieczeństwa. Jeśli nie, sprawa trafia do sądu.  

Udostępnij

0
0
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę