Koronawirus: sądy bez rozpraw - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Prezes Sądu Okręgowego w Bielsku-Białej zarządził odwołanie rozpoznawania spraw sądowych.

Sąd Żywiec

Chodzi o sprawy zaplanowane na okres od 13 marca 2020 r do 31 marca 2020 r. oraz jawne posiedzenia sądowe. Ponadto zobowiązał Prezesów Sądów Rejonowych w Bielsku-Białej, Cieszynie i Żywcu do wydania takich samych zarządzeń. Rzeczywiście, zostały one już wydane.

Odrębnym zarządzeniem Prezes Sądu Okręgowego określi wykaz spraw pilnych oraz wymagających podjęcia czynności niecierpiących zwłoki, w których będą wyznaczane posiedzenia we wskazanym okresie. 

Dodatkowe informacje można uzyskać w   Biurze Obsługi Interesanta – tel. 33 49 90 480 i tel. 33 49 90 481 oraz w sekretariatach poszczególnych wydziałów. Numery telefonów podane są na stronie internetowej Sądu Okręgowego w Bielsku-Białej w zakładce Struktura organizacyjna – Wydziały.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę