Przed więzieniem zasłaniał się koronawirusem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nawet 8 lat w więzieniu może spędzić 30-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego za ten wybieg. 

Policja ogolna nast 2

 Wczoraj przed 14.00 policjanci z komisariatu w Rajczy na ul. Parkowej, zauważyli 30-letniego mężczyznę, co do którego wiedzieli, że jest poszukiwany. Mężczyzna wyrokiem Sądu Rejonowego w Żywcu miał do odbycia karę pozbawienia wolności. W chwili zatrzymania 30-latek powiedział policjantom, że kilka dni temu wrócił z Holandii, że jest zakażony koronawirusem i ma objawy choroby. W związku z tym policjanci rozpoczęli odpowiednią w takich sytuacjach procedurę powiadamiając odpowiednie służby. W stosunku do mężczyzny zachowano wszelkie środki ostrożności, a policjanci zabezpieczyli się przed zakażeniem. Na miejsce wezwano odpowiednio przygotowany zespół pogotowia ratunkowego. W międzyczasie policjanci weryfikowali wersję przedstawioną przez 30-latka. Sprawdzenia zarówno w żywieckim sanepidzie, jak i w trakcie rozmów przeprowadzonych z jego rodziną, wykluczyły, aby mężczyzna przebywał za granicą. Przeprowadzone badanie medyczne również wykluczyło u niego jakiegokolwiek objawy choroby. 30-latek został zatrzymany i trafił już do aresztu śledczego. Oprócz kary, którą ma do odbicia, teraz dodatkowo grozi mu 8-letni pobyt w więzieniu.

"Bezmyślność, brak rozsądku, ukrywanie prawdy lub wręcz kłamanie, mogą mieć w tym szczególnym okresie znaczenie dla życia i zdrowia innych osób, w tym służb niosących niezbędną pomoc. Dlatego prosimy o rozwagę, stosowanie się do nałożonych zasad, a w przypadku interwencji służb przekazywanie informacji prawdziwych." - brzmi kolejny apel Policji.

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę