Nowe nazwy rond - propozycja PiS - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nowe nazwy ulic i rond również w Żywcu? Działacze Prawa i Sprawiedliwości zwrócili się z pismem do Przewodniczącego Rady Miasta Żywca, Krzysztofa Grenia, w sprawie nadania nazw dwu żywieckim rondom. Jakich? 

IMAG2550

Skrzyżowania miałyby nosić imiona Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego oraz Rotmistrza Witolda Pileckiego. Pismo wystosowali działacze partii rządzącej, między innymi poseł Kazimierz Matuszny i starosta żywiecki Andrzej Kalata. Wnioskodawcą i pomysłodawcą cłej sprawy jest radny powiatowy Adrian Midor. Jak się dowiedzieliśmy w biurze poselskim Kazimierza Matusznego, inicjatorzy projektu nie wskazali konkretnych rond. Są w Żywcu takie, które nie posiadają nazw. Które, to pozostanie w ewentualnej gestii Rady Miejskiej. 

Udostępnij

6
+1
5

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę