"Do lasu!!!" - co tak naprawdę wolno? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Lasy zostały otwarte. Nie znaczy to jednak, że dozwolone jest wejście do każdej ich partii oraz że nie są wciąż zalecane specjalne środki ostrożności. Jakie?

rowery lasy

 Warto mieć na uwadze, że oprócz ogólnego zakazu, wstęp na swój teren pozamykały też parki narodowe. Dziś swój zakaz zdjęła dyrekcja Babiogórskiego Parku Narodowego, z innymi może być różnie. 

Jak informuje Ministerstwo Środowiska, w lesie ogólnie nie trzeba nosić maseczek. Tutaj znów wkraczają konkretne zapisy, ponieważ w tym samym Babiogórskim Parku Narodowym proszą o ich stosowanie.

Zamknięte pozostają wiaty, miejsca biwakowe i wieże widokowe. Parkingi leśne są otwarte, ale zalecane na nich są maseczki. Pozostałe zalecenia znajdziecie w grafice poniżej:

co wolno w lesie

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę