Przywiązał psa do drzewa i porzucił - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wcześniej oferował czworonoga do sprzedaży. Skuteczna akcja Straży Miejskiej.

Przywiazany pies3

W piątek 12 kwietnia w godzinach popołudniowych, dyżurny żywieckiej Straży Miejskiej przyjął zgłoszenie o psie przywiązanym do drzewa w Żywcu na ulicy Armii Krajowej. Na miejscu potwierdzono zgłoszenie. Pies został odwiązany i przewieziony przez patrol straży miejskiej do schroniska.

"W związku z tym, że porzucenie psa to przestępstwo zagrożone karą do trzech lat pozbawienia wolności, a w przypadku szczególnego okrucieństwa nawet pięciu, strażnicy miejscy podjęli czynności zmierzające do ustalenia sprawcy. Dzięki informacjom od mieszkańców oraz monitoringowi miejskiemu udało się ustalić osobę, która w tym dniu spacerowała z pieskiem,oferując do sprzedaży. Zgromadzony materiał ze względu na właściwość rzeczową zostanie przekazany do prowadzenia funkcjonariuszom Policji w Żywcu." - informuje żywiecka Straż Miejska.

Udostępnij

6
+5
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę