Podoją krowy na zawody - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rywalizacja w dojeniu krowy, pokaz pieczenia podpłomyków i racuszków, degustacja serowych wyborów oraz występ regionalnej kapeli - te i inne atrakcje przygotowali organizatorzy festiwalu sera, który już 9 września odbędzie się w Rajczy.

cheese-2785 960 720

Na imprezę zapraszają spółdzielnia „Serowa Kraina” oraz sołtys Rajczy wraz z Radą Sołecką. Początek o godzinie 10.00 na placu przed spółdzielnią (były ośrodek „Pod Banią”). Uczestnicy będą mogli wziąć udział w wykładach dotyczących form przedsiębiorczości na wsi i dowiedzieć się dlaczego warto założyć spółdzielnię socjalną. Poza tym w ramach święta sera zaplanowane są sołeckie mistrzostwa o puchar sołtysa Rajczy w dojeniu krowy. W programie również konkursy na najlepsze imiona dla maskotek „Serowej Krainy” i na najciekawsze wystawiennicze stoisko, pokaz pieczenia podpłomyków i racuszków oraz degustacja wyrobów „Serowej Krainy”. Nie zabraknie też występu regionalnej kapeli.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę