Poranne zdarzenie na ul. Moszczanickiej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dzisiaj po 7.00 w Żywcu na ul. Moszczanickiej doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego 3 osoby trafiły do szpitala. 

OSP Zyw oxczk

 Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca daewoo 57-latka w pewnym momencie zjechała na przeciwległy pas jezdni i zderzyła się czołowo z hyundaiem, którym kierowała 42-latka. Obie kierujące oraz pasażerka hyundaia z obrażeniami ciała trafiły do szpitala i pozostały na leczeniu. Jak ustalili policjanci kierujące były trzeźwe i posiadały uprawnienia do kierowania.

"Po raz kolejny apelujemy o bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Pamiętajmy, że zmiana aury wymusza na kierowcach zmianę techniki prowadzenia pojazdu oraz dostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych, o czym niestety wielu kierowców zdaje się zapominać. Opady deszczu czy poranne mgły wymagają od kierowców jeszcze większej koncentracji i uwagi. Będąc kierowcą jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale i innych uczestników ruchu drogowego." - przypomina komunikat żywieckiej komendy policji. 

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę