Piękno Beskidów na ścianach w Lipowej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Lipowej, w godzinach pracy biblioteki, można oglądać wystawę fotografii Krzysztofa Hasse. 

Krzysztof Haase urodził się w Bytomiu, a swoje pierwsze metry nad poziomem morza zdobywał na okolicznych „holdach”. Gdy jednak pewnego razu zobaczył Beskidy, poczuł, że chciałby stać się częścią tej przestrzeni – zamieszczać wśród gór i górali. Zanim osiągnął swój cel i osiadł na Żywiecczyźnie przez lata często odwiedzał okolice Żywca, a od pewnego momentu nierozłącznym kompanem na szlaku stał się aparat fotograficzny.

Najczęściej możecie go spotkać w górach w nocy, gdy objuczony sprzętem idzie uwiecznić kolejny wchód słońca lub też wraca po sesji z zachodzącym słońcem w roli głównej.

Krzysztof ma bardzo prosty przepis na szczęście – połączyć ze sobą swoje pasje i cieszyć się nimi tak, jak wtedy, gdy przez wizjer aparatu podziwiał pierwszy wschód słońca nad górami.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę