Do lasów i parków - bez kar - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od wczoraj, w sensie prawnym i ogólnym, możemy pójść do lasu i parku. Nadal jednak obowiązują niektóre wymogi, a niestosowanie się do nich może być karane. Czy tak było rzeczywiście?

tyt ja copy

 W otwartych parkach należy nosić maseczki, czy zachowywać dwa metry odległości od siebie. W lesie nie skorzystamy z miejsc biwakowych i infrastruktury wypoczynkowej czy gastronomicznej. Od wczoraj zaludniła się ścieżka dydaktyczna w Żywcu czy Żywiecki Park Miejski. Było to swobodne korzystanie bez konsekwencji. Jak przekazała nam rzeczniczka prasowa żywieckiej Policji asp. szt. Mirosława Piątek zarówno w poniedziałek i wtorek, jak i nawet w weekend policjanci nie wymierzyli żadnych kar w związku z niestosowaniem się do funkcjonujących obostrzeń.  

Udostępnij

0
0
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę