Randkowanie "po bożemu"? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mamy lato w pełni i porę wakacyjno urlopową, które sprzyja ciekawemu spędzaniu czasu. Znaleźć można do tego wiele ciekawych propozycji. W naszym regionie, siła rzeczy, często związanych z górami. Pośród nich opcja górskiej wyprawy dla katolickich singli.

Organizowana będzie w najbliższą sobotę, 15 lipca. Cel wędrówki natomiast, to Leskowiec, popularny szczyt Beskidu Małego. Zapraszani na nią są „katoliccy single”, którzy chcą spędzić czas razem, a może też „poznać drugą połówkę”. Wędrówka zakończy się mszą świętą w intencji spotkania dobrego współmałżonka, która odbędzie się u podnóża Leskowca, na Groniu Jana Pawła II. W planach jest również spędzanie wolnego czasu na szczycie, rozmowy, zabawy, ognisko. Jest jednak warunek – możliwość przyjęcia sakramentu małżeństwa.
Wyjście z miejscowości Rzyki Jagódki w sobotę o godz. 10.00. Pomysłodawcy proszą o zapisy drogą e-mail: katoliccysingle@gmail.com
Miejsce, gdzie ma odbywać się msza święta, Groń Jana Pawła II (890 m.n.p.m.), jest jak dotąd jedynym szczytem górskim w Polsce, który nosi imię papieża Polaka. Podobno Jan Paweł II wielokrotnie wychodził tam w latach młodzieńczych z rodzinnych Wadowic. Jak dotąd, bo niedługo żywiecki Grojec Średni może uzyskać to miano, o czym pisaliśmy TUTAJ. Jest on wprawdzie wzgórzem, nie górą, ale jednak.

Udostępnij

2
+1
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę