Charytatywne maratony tańca - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W sobotę 17 października w dwóch szkołach tańca w naszym regionie odbędą się charytatywne maratony tańca w ramach Roztańczone #17milionów.

maraton tanca

Salsa Bielsko Biała przygotowała maraton ONLINE dla wszystkich pasjonatek Salsy i Cuban Lady Style, natomiast w Szkole Tańca Dance4You w Żywcu czeka na Was 4-godzinny maraton taneczny z salsą, zumbą, tańcem nowoczesnym i relaksującym stretchningiem na koniec!

Wszystkich spragnionych dobrej zabawy i chętnych pomagania zapraszamy do zapisów – wstęp tylko 17zł – to cegiełka na rzecz dzieci z mózgowym porażeniem - podopiecznych Fundacji Kolorowy Świat.

Fundacja Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat z Łodzi od 2003 roku pomaga dzieciom z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi wadami rozwojowymi prowadząc: Niepubliczne Kolorowe Przedszkole, Szkołę, Wczesne Wspomaganie Rozwoju oraz NZOZ Kolorowy Ośrodek – Dzienny Oddział Rehabilitacji dla dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego. Od 2015 roku realizuje Ogólnopolską Kampanię Społeczną #17milionów mającą na celu zwiększanie świadomości polskiego społeczeństwa na temat mózgowego porażenia dziecięcego.

W tym roku w ramach Kampanii #17milionów, w szkołach tańca w całej Polsce odbędą się charytatywne maratony tańca, z których całkowity dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację dzieci z MPD. Więcej informacji na https://17milionow.pl/strona-glowna/roztanczone-17milionow .

Kampania #17milionow to szereg sposobów na okazanie wsparcia i solidarności z osobami cierpiącymi na MPD. Więcej informacji o Kampanii i sposobach zaangażowania się dostępnych na: www.17milionow.pl

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę