Komendant na emeryturę - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach inspektor Roman Rabsztyn pożegnał dzisiaj pięciu oficerów udających na emeryturę. Jeszcze w tym miesiącu ze służby odejdzie między innymi szef żywieckiej Policji.

Lukasik odejscie

Dzisiaj w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyło się pożegnanie pięciu odchodzących na emeryturę oficerów. Wśród nich znalazł się Komendant Powiatowy Policji w Żywcu mł. insp. Michał Łukasik. Otrzymał on z rąk szefa śląskich policjantów inspektora Romana Rabsztyna pamiątkowy ryngraf. Komendant życzył mu również spełniania się w osobistych pasjach, na które do tej pory, z uwagi na pełnione obowiązki służbowe, często nie mieli czasu.

Spotkanie było również okazją do wręczenia rozkazów personalnych policjantom z naszego garnizonu. Nadkom. Dariusz Waligóra – dotychczasowy I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mikołowie został delegowany do czasowego pełnienia służby w Komendzie Powiatowej Policji w Bieruniu, gdzie powierzono mu obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji, podinsp. Pawłowi Stróżowi, który do tej pory był ekspertem Zespołu Operacyjno-Rozpoznawczego w Wydziale dw. Cyberprzestępczością powierzono czasowe pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Zastępcy Naczelnika w tym samym wydziale, z kolei kom. Macieja Gwiazdę – dotychczasowego Zastępcę Komendanta Komisariatu Autostradowego Policji w Gliwicach Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach delegował do czasowego pełnienia służby w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach, gdzie zostały mu powierzone obowiązki służbowe na stanowisku Zastępcy Naczelnika Wydziału Transportu.

W uroczystości wziął również udział pełniący obowiązki I Zastępcy Komendanta Wojeódzkiego Policji w Katowicach insp. Mariusz Krzystyniak oraz pełniący obowiązki Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Dominik Łączyk. Rozkazy odczytała Zastępca Naczelnika Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach nadkom. Małgorzata Stempniowska. Z uwagi na panującą pandemię, spotkanie odbyło się dwóch turach, w ograniczonym składzie uczestników i z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego.

O tym, kto zastąpi Michała Łukasika, będziemy informować.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę